FACEBOOK ЗВИНУВАЧУЄ FEMEN У ПОШИРЕННІ ПОРНОГРАФІЇ – Rivne.com.ua

Учора компанією "Фейсбук" була заблокована головна сторінка "Фемен". Днем раніше була припинена робота аккаунта французького підрозділу "Фемен". Про це повідомляє Gazeta.ua

"Фемен" інформує інтернет-громадськість про примусове припинення діяльності своїх головних акаунтів у мережі "Фейсбук"". У загальній кількості на ці ресурси було підписано близько 170 тисяч осіб", - кажуть в організації.

Прес-служба руху підкреслює, що формальним приводом для закриття платформ стали "нісенітні звинувачення у поширенні порнографії і пропаганди проституції".

"Цей факт є логічним продовженням інтернет війни, розв`язаної проти "Фемен" різними реакційними групами: від європейських фашистів і пост-радянських диктатур до ісламських фундаменталістів. Нині сторінки "Фемен" на "Фейсбуці" були однією з головних інформаційних платформ кампанії зі звільнення політв`язнів активісток із туніських в`язниць", - йдеться у повідомленні.

Прес-служба також констатує, що сторінка "Фемен" у цій соцмережі була головним джерелом новин про діяльність руху.

"Рух "Фемен" оскаржив закриття своїх сторінок і просить компанію "Фейсбук" розібратися в інциденті, і якомога швидше повернути жіночій революції її головний рупор! Цукерберг, "Фемен" - не порнографія!", - підкреслюється у повідомленні. 

Via: rivne.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~cH47T$3MK

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply