Олександра Шевченко: Франція топлес!

Олександра Шевченко
Активістка громадської організації FEMEN, куратор програми "Україна - не бордель!"

01 червня 2012, 20:14

Сьогодні 1 червня в Парижі французькі топлес-активістки FEMEN напали на Посольство України у Франції, протестуючи проти проституції та секс-туризму під час Євро-2012. Активістки руху проривалися до посла на прийом, щоб взяти з нього відповідь за безчинства в Україну секс-мафії під заступництвом Платіні. Тіла паризьких FEMENок прикрашав напис "FUCK ERO-2012".

Заява FEMEN-Франція до української влади:

"Ми засуджуємо мафію, яка ховається за Євро 2012, ми вимагаємо від української влади припинити безчинства секс-індустрії. Ми вимагаємо від української влади прибрати свої руки від наших колег FEMEN в Україну!

Замість того, щоб садити в тюрми сутенерів, ви 24 травня 2012 заарештували і посадили до в'язниці на 5 днів Яну Жданову, активістку руху FEMEN за повалення кубка УЄФА Євро-2012 у Львові в Україну.

Усвідомлюючи, що становище країни і українських жінок різко погіршуватися з приїздом прихильників Євро 2012, активістки FEMEN не припиняють, вже два роки, кричати про гуманітарну катастрофу, що насувається на Україну і проводять протести "Fuck Euro-2012 за країну без проституції та секс-туризму.

Ми, у Франції, читаємо газети, бачимо телевізійні сюжети, які показують активізацію секс-індустрії до початку футбольного чемпіонату, ми знаємо про розквіт проституції та секс-туризму під час ЄВРО-2012 і не можемо не турбуватися про долю українських жінок!

Ми прийшли до українського посольства, щоб українська влада почала захищати свій народ від напливу секс-маніяків під час футбольного чемпіонату! Україна не бордель!"

  •   Рубрика: 
  • Політика
  •   Тема: 
  • Євро-2012

Via: blogs.pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~G5ntH$120

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply