Олександра Шевченко: Янукович: Україна – не бордель!

olena-ukr

Ви дивитесь крізь російські очиці. У Німеччині дали повіям прав, не щоб сприяти повійству, а щоб допомагати цим жінкам, сприяючи всіляко, щоб вийте від такого становища.

Повійство в Европі, це сьогодні обличчя бідности в третьосвітніх країнах, тобто й в Україні. Повійство як таке відбувається не однозначно, а залежить від обставин. Ось, у Німеччині наслідки війни, а тепер переважно як наслідок бідности в інших країнах. Жінки, які свідомо на те підуть, це переважно дуже освічені жінки, які також не відчуваються жертвою, а скоріше навпаки. Одначе, відколи "леґалізували", відтоді мусять і платити податки та вже зникли переваги для цих освічених жінок, бо вже не так заробляють.
Ви поводитесь як чоловік, який вийде від уяви в своій голові. Звідки бачите порно та думаєте, що це виконавцям подобається. А це лише створене уроїння, щоб продавати, тобто це лише рекляма.
Тож не хизуйтеся, що перебуваєте в Европі, бо головою застрягли в російському сприйманні.

Via: blogs.pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~gOZab$1A

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply