Повернення Фемен.

 Знайшли трьох активісток руху Фемен, які напередодні зникли в Мінську. дев'ятнадцятого грудня Інна Шевченко, Оксана Шачко та Олександра Немчинова, оголившись до пояса перед входом в будівлю КДБ, протягом декількох хвилин тримали плакати та скандували "Живе Білорусь". Акція була приурочена до річниці розгону опозиційного мітингу, учасники якого були не згодні з офіційними підсумками президентських виборів.
Як повідомляє МЗС, український консул в Білорусі особисто доправив дівчат в Київ через пункт пропуску "Нова Рудня" на службовій автівці. В нічь на двадцять перше грудня активістки Фемен були затримані міліцією в прикордонній зоні в селі Беки Гомельської області за чотириста кілометрів від Білоруської столиці і діставлені в Єльський райвідділок. Дівчата перебували в стані фізичного і психологічного виснаження. Їхнє волосся було облито зеленкою. У своєму блозі рух твердить, що дівчат на Мінську автовокзалі схопили представники КДБ, зав'язали їм очі і завезли до лісу, де облили маслом, і погрожували підпалити.

Голова КДБ Білорусії Вадим Зайцев заяву активісток українського руху Фемен назвав провокацією.

Голова КДБ Білорусії Вадим Зайцев
Розвивається брутальна провокація. Мета, характер і хто стоїть за нею - ми з'ясуємо найближчим часом.

Також він зазначив, що співробітники КДБ не мають ніякого відношення до того, що українок знайшли в Єльську районі, і що дівчата виявилися без документів і грошей.

Голова КДБ Білорусії Вадим Зайцев
Наші люди їх не чіпали. Заявляти вони можуть все що завгодно.

Українські феміністки кажуть, що не дивлячись ні на що - не шкодують про проведену акцію. Вони збираються не тільки звернеться до керівників усіх демократичних країн світу і судові інститути аби покарати винних, а й провести нову акцію протесту на території Білорусі.

Вадим Макарюк, Вісті.

Via: visti.tv


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~y9YcL$LX

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply