AB teması için geldiği Brüksel’de Stalin bıyığı takarak ve soyunarak …

RUSYA HABER CiTY NET: FEMEN grubu üyesi 2 kişi Putin`i AB temasi için geldiği Brüksel`de Stalin biyiği takarak ve soyunarak protesto etti.

Putin`i SSCB`nin devlet başkani Stalin`e benzeten ve vücutlarina, `Katil Putin` `iyi iş Putin` ve `Putin göstericilerin katili` yazan FEMEN üyeleri eylemlerinde oyuncak kalaşnikof tüfekleri kullandi.

FEMEN üyeleri daha önce de Almanya`da Putin ile Merkel`in bir açilişa katildiği sirada üstsüz gösteride bulunmuştu. Putin ve Merkel, FEMEN kadinlarinin çiplak eylemini şaşkinlikla izlerken FEMEN üyeleri `Diktatör Putin` sloganlari atmişti.

Öte yandan Rusya Devlet Başkani Putin, Avrupa Birliği ile buzlari eritmeyi amaçlayan Brüksel temaslarina başladi. Putin`in ziyareti, Rusya ile AB arasinda Ukrayna, ticaret ve enerji konularinda yaşanan gerilim nedeniyle en alt seviyeye gerilen ilişkileri yeniden güçlendirmeyi hedefliyo

Via: habercity.net


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~Bq7ci$4jz

This entry was posted in TR and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply