Aktivistky Femen uspořádaly akci kvůli příjezdu Rúháního do Paříže …

Topless aktivistky Femen pronikly na muslimské fórum v PařížiČlenky hnutí připevnily na jeden z mostů přes Sienu nedaleko Eiffelovy věže transparent, na kterém stojí: Vítáme vás, Rúhání, kate svobody, informuje RIA Novosti s odvoláním na Twitter tohoto hnutí.

Akce se konala na jednom z pařížských mostů. Poloobnaženou členku hnutí, jejíž jméno se nezveřejňuje, spustili z mostu na provaze upevněném v podpaží. Na krku měla falešnou oprátku a na její hrudi byla namalována íránská vlajka.

Samotného Rúháního se akce nijak nedotkla, v době, kdy aktivistky plakát věšely, prohlížel si íránský prezident za doprovodu šéfa francouzské diplomacie Laurenta Fabiuse Invalidovnu (Hôtel des Invalides), potom zamířil na schůzku se zástupci Medef, francouzského sdružení průmyslníků a podnikatelů.

Via: cz.sputniknews.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~e239D$6PY

This entry was posted in CZ and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply