Активістка "Femen" підробила посвідчення журналіста, аби …

Активістка жіночого руху "Femen", щоб потрапити на територію аеропорту "Бориспіль" під час прильоту патріарха Кирила, пред'явила посвідчення журналіста. Про це повідомила прес-секретар "Борисполя" Оксана Ожигова, передає газета "Сегодня".

Вона розповіла, що "дівчина пробралася до Кирила, показавши співробітникам УДО посвідчення співробітника видання "Вести Харкова" (такого не існує)".

Джерела у спецслужбі повідомляють, що не виключено, що в самій службі після цього полетять погони з відповідальних за безпеку патріарха.

ФОТОРЕПОРТАЖ: "KILL - KIRILL!" - На патріарха Кирила напала напівгола "Феменка"

"Якщо буде доведено, що вона скористалася підробленим посвідченням і підробленою печаткою, а також мала відношення до виготовлення фальшивки, то в її діях буде склад злочину. Вона відповість по всій строгості закону", - повідомило джерело УДО.

"Це для нас тривожний дзвінок, тому що показує, що в безпеці охоронюваних осіб є пролом, який можна пробити без особливих зусиль", - неофіційно сказали в спецслужбі.

Офіційно в службі кажуть, що їх співробітники діяли професійно.

Як відомо, в четвер напівгола активістка Femen кинулася назустріч патріарху Московському і всієї Русі Кирилу під час його прибуття в аеропорт "Бориспіль".

Via: gazeta.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~dNy3E$1Mu

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply