Активістка Femen розповіла про сумнівне фінансування організації – КОМЕНТАРІ: новини, аналітика, фото та відео

Туніська активістка руху Femen Аміна Тайлер Сбуі публічно відмовилася від приналежності до цього жіночого руху

 Як передає «NEWSru.com», посилаючись на французьку газету Liberation, дівчина звинуватила колишніх подруг по боротьбі в ісламофобії та приховуванні джерел фінансування своєї діяльності.

«Я не знаю джерел фінансування руху. Я кілька разів запитувала Інну (Шевченко - лідер Femen), але вона не дала мені ясних відповідей. Я не хочу брати участь в русі, куди надходять сумнівні гроші ... »- сказала Аміна, пише  РИА Новости..

«Я не хочу, щоб моє ім`я асоціювалося з цією організацією, - цитує «ИТАР-ТАСС» слова Аміни. - Я спершу не зуміла розібратися з їх акціями, під час яких вони кричали «Аміна Акбар!», «Фемен» Акбар! »Перед посольством Тунісу у Франції і спалили перед мечеттю в Парижі прапор салафітского угруповання. Це ображає мусульман і всіх моїх близьких».

Нагадаємо, на початку серпня після трохи більше двох місяців тюремного ув`язнення Аміна Тайлер була випущена з-під варти і відразу ж знялася оголеною, протестуючи «проти фальшивої моделі ісламістської« демократії », що впроваджується владою Тунісу і закликає до революційного повалення ісламізму». Про це повідомляли прес-служба організації.

19-річна Тайлер була затримана поліцією 19 травня в туніському місті Кайруан після того, як вона завдала напис «FEMEN» на стіну мечеті, де в той день проходив конгрес ісламістів. За даними слідства, вона збиралася провести топлес-акцію біля центральної міської мечеті на підтримку прав жінок, але була затримана. У активістки при обшуку виявили перцевий балончик і пред`явили звинувачення у вандалізмі і порушенні громадського порядку.

Їй загрожує до двох років позбавлення волі. Суд вирішив звільнити Аміну під варти до початку процесу. Дівчина отримала широку популярність після того, як виклала в інтернеті власні фотографії топлес. На тілі активістки було написано: «Моє тіло належить тільки мені. Плювала я на вашу мораль ». За таку поведінку ісламісти заочно засудили Аміну до смерті.

Джерело фото:  femen.org

Інформація за темами: активістка, femen, Київ

Open all references in tabs: [1 - 4]

Via: kyiv.comments.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~0ytwV$42J

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply