Активістки Femen стали грудьми на захист мусульманок

Поточний рейтинг 4.9

Епатажні протестувальниці закликали МОК заборонити участь в Олімпіаді тим країнам, де не поважають права жінок. Для цього три напівголі “мусульманські” спортсменки пробігли дистанцію під наглядом “бедуїна” з нагайкою. Акцію швидко припинила лондонська поліція.


Ми віримо, що глядачі каналу euronews - це підготовлена та освічена аудиторія. Саме тому, ми вважаємо, що головне завдання каналу новин полягає в наданні фактів без будь-яких коментарів, щоб глядач сам міг зробити свої висновки та скласти свою особисту думку про події в світі.

Ми також вважаємо, що інколи відеорепортажі не потребують жодних коментарів чи пояснень. Керуючись цією думкою, ми й створили рубрику Без Коментарів та No Comment TV, де ми надаємо Вам можливість поглянути на світ з іншого боку...

Більше про: Фемен, Лондон, Демонстрація, Велика Британія

Copyright © 2012 euronews

Для перегляду відео Вам необхіден JavaScript

Via: ua.euronews.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~IW55j$1QM

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply