Активістці "Femen" дали 15 діб адмінарешту

Активістка жіночого руху "Femen" за протестну акцію проти глави Російської православної церкви патріарха Кирила в аеропорту "Бориспіль" в четвер вранці заарештована на 15 діб.

Як розповіли агентству "Інтерфакс-Україна", в ВЗГ ГУ МВС України в Київській області, Бориспільський міськрайонний суд розглянув протокол про адмінпорушення і виніс рішення про адмінарешт на 15 діб.

"Бориспільський суд заарештував її на 15 діб", - розповіли агентству.

При цьому в міліції не уточнили, де саме буде знаходитися в цей час активістка - в райвідділі чи в ізоляторі тимчасового утримання.

ФОТОРЕПОРТАЖ: "KILL - KIRILL!" - На патріарха Кирила напала напівгола "Феменка"

Як повідомлялося, під час підходу патріарха Кирила до журналістів на злітній смузі в аеропорту "Бориспіль" активістка "Femen" стрімко підбігла до нього з оголеними грудьми, викрикуючи: "Вийди геть!". Приблизно в метрі від глави РПЦ її зупинив голова патріаршої прес-служби диякон Олександр Волков і співробітник служби безпеки.

Дівчина була акредитована як позаштатна журналістка харківського видання "Вести". За даними ЗМІ, дівчину звуть Яна Жданова.

Via: gazeta.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~sndiJ$1Ly

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply