Alçaklar Bu Sefer Kur’an Yaktılar

FEMEN’in üyesi iki kişinin Kelime-i Tevhid sancağı ve Hz. Rasulullah (sav) Efendimizin mührüne yönelik saldırılarının ardından, bir başka grup üyesinin de Kur’an-ı Kerim’i yaktığı ortaya çıktı.

YAYINCI AYNI AHLAKSIZ

Kur’an-ı yakarken üzerine de basan ve vücuduna İslam’a hakaretler içeren küfür sözleri yazan FEMEN mensubu kadının fotoğraflarının yayınlandığı blog sayfasının sahibi ise Mısırlı Aliaa Magda Elmahdi… Elmahdi, dün okurlarımıza ulaştırmaktan ‘utandığımız’, Avrupa’nın en çok satan dergilerinden olan EMMA’da yayınlanan çirkin fotoğrafların da sahibiydi.

untitled-1-070.jpg

BLOG HESABI ‘TR’ UZANTILI!

Aşağılık FEMEN üyelerinin altına imza attıkları bu alçaklıkların, Türkiye üzerinden alınan ‘com.tr’ uzantılı bir blog sayfası aracılığıyla yayınlanmış olması ayrıca dikkat çekti. Google’a ait blogger markasının ‘com.tr’ uzantılı hesabının ya ‘özellikle’ seçildiği veya Türkiye’den birisinin açtığı sanılıyor.

ÇARESİZLİĞİN NİŞANESİ

İslam’a yönelik bu yeni saldırı dalgasının ardından hak ile batıl arasındaki çizginin iyice belirginleştiği kaydeden uzmanlar, sergilenen FEMEN kahpeliğinin, İslam’ın engellenemez yükselişine karşı şeytanın emrindeki Siyonist çevrelerin çaresizliklerinin açık bir nişanesi anlamına da geldiğini belirtiyorlar.

untitled-2-029.jpg

KİM BU  ELMAHDİ?

Aliaa Magda Elmahdi; 1991 doğumlu. Kahire Amerikan Üniversitesi öğrencisi. Kendisini ‘laik’, ‘liberal’, ‘feminist’, ‘vejetaryen’ ve ‘bireyci’ bir Mısırlı olarak ifade ediyor…

Via: demokratgebze.com.tr


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~GMhEZ$6B3

This entry was posted in TR and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply