Co działaczka FEMEN zrobiła z pucharem Euro 2012?

23-letnia dziewczyna początkowo udawała, że robi sobie przy pucharze zdjęcie. Nagle obnażyła się od pasa w górę i zrzuciła puchar na ziemię. Od razu zareagowała ochrona, która złapała działaczkę i przekazała milicji.
Organizacja FEMEN występuje przeciwko Euro 2012 twierdząc, że mistrzostwa doprowadzą do rozwoju prostytucji w miastach, gdzie będą odbywać się mecze. Według działaczek, na turniej przyjadą kibice, którzy zainteresowani są tylko piciem alkoholu i intymnymi spotkaniami z Ukrainkami.
Puchar Henry’ego Delaunaya został wystawiony w Kijowie na placu Niepodległości w piątek. Oprócz stolicy, w której pozostanie do niedzieli, ma on "odwiedzić" jeszcze sześć innych miast, spośród których trzy - Charków, Donieck i Lwów - to miasta-organizatorzy Euro 2012.
Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH
IAR,kk

Via: polskieradio.pl


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~G0AmB$tj

This entry was posted in PL and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply