Další Julia z metra! Tentokrát úplně nahá a těhotná! Manžel ji u toho …

Na Ukrajině právě začal ostře sledovaný proces s policisty, kteří jsou obžalováni z brutálního znásilnění mladé ženy, jež se stalo v červnu v městečku Vradijevka. Dva policisté společně s taxikářem podle obžaloby brutálně napadli a následně znásilnili 22letou ženu, která jejich útok málem nepřežila.

Svérázným způsobem na něj a na násilí páchané na ženách upozornila nastávající maminka Julia Drozdek. „Byl to umělecký protest proti sexuálnímu násilí na ženách v naší zemi, proti prostituci. Chtěli jsme lidem připomenout, že základním posláním ženy je zabezpečit pokračování života,“ řekla deníku Gazeta.ua.Brutální znásilnění učitelky (29): Dav se vydal na lynč viníků!…Znásilnění za bílého dne: Dívka (16) nezamkla dveře, do bytu jí…Propuštěný vězeň znásilnil dívku (12): Neudržel se už v den…


Nejkocka 2013

Akci naplánovala a uskutečnila spolu se svým manželem, který ji při odvážném počinu natáčel na video. Julia nastoupila do soupravy metra zahalená do velkého šátku. Když se metro rozjelo, Julia si šátek rozvázala a odhalila své velmi těhotné tělo.

S cestujícími v metru to však ani nehnulo. Přestože většinové osazenstvo vagonu metra tvořili muži, pohled jí téměř nikdo nevěnoval. Jen jeden z pasažérů utrousil: „Kam ta dnešní mládež spěje.“

Oběť červnového znásilnění vystoupila u soudu, kde potvrdila svou předcházející výpověď. Nejprve ji prý znásilnil policejní kapitán, který ji potom přenechal poručíkovi. Pak ji údajně kapitán vytáhl za vlasy z taxíku, kde ji spolu s taxikářem zbili.

Open all references in tabs: [1 - 4]

Via: blesk.cz


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~4FBkR$4Jb

This entry was posted in CZ and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply