Дівчата з Femen спиляли не православного, а католицького хреста

У жіночому русі FEMEN стверджують, що міліція блокувала офіс цієї організації в Києві після історії зі спиляним поклінним хрестом у центрі столиці.

"Після порушення Головним управлінням МВС в місті Києві кримінальної справи за спиляний хрест на Майдані Незалежності міліція почала повномасштабне полювання на активісток FEMEN. Всю ніч київський офіс FEMEN по вулиці Михайлівська, 21, був блокований співробітниками спецпідрозділу МВС", - йдеться в прес-релізі руху.

Активістки підкреслюють, що вони "спокійно ставляться до маніакального бажання влади запроторити їх за грати, ні краплі не жаліють про скоєне і готові до будь-якого розвитку сценарію".

У той же час, в української громадської організації "Православний вибір" в суботу повідомили агентству "Інтерфакс-Україна", що активістки руху FEMEN помилково спиляли в центрі Києва не православний, а католицький поклінний хрест.

"Цей хрест з характерним католицьким розп'яттям в 2004 році під час "помаранчевої революції", без всякого на те погодження та дозволу влади встановили закарпатські уніати в пам'ять про замордованих і розстріляних у 1920-1930-х роках жертв ЧК-НКВД", - розповів співрозмовник агентства.

Як повідомлялося, 17 серпня вранці активістки FEMEN спиляли бензопилою і повалили поклінний хрест в центрі Києва недалеко від Міжнародного центру культури і мистецтв (Жовтневий палац). Таким чином вони висловили підтримку і повагу учасницям групи Pussy Riot.

Міліція порушила кримінальну справу за фактом знесення поклінного хреста в центрі Києва за статтею "хуліганство", поки ніхто не затриманий.

17 серпня Хамовницький суд Москви засудив учасниць Pussy Riot, які влаштували скандальну акцію в храмі Христа Спасителя, до 2 років позбавлення волі в колонії загального режиму.

Все про: акції

Via: pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~EerPW$1Vl

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply