Дівулі з ФЕМЕН зникли десь у казематах КДБ

Рух FEMEN повідомило про депортацію КДБ Білорусі затриманої 19 грудня активістки громадянки Австралії Кітті Грін у Вільнюс. Про це йдеться в повідомленні FEMEN в LiveJournal.

"Оператор FEMEN Кітті Грін дала про себе знати лише пізно вночі в місті Вільнюс (Литва), куди була примусово депортована в супроводі співробітників КДБ. Її звільнення стало можливо завдяки втручанню посольства Австралії в Москві. Співробітники КДБ піддали допитам Кітті і залякуванню, а також примусово вилучили у неї всі фото-і відеоматеріали, - сказано в ньому.

Відзначається, що доля інших трьох активісток руху FEMEN, зниклих в Мінську після анти лукашенківської акції "КГБатька", продовжує залишатися невідомою.

"В ході акції FEMEN, що проходила у центрального входу в главк КДБ Республіки Білорусь, були затримані усі присутні журналісти, включаючи відео-оператора руху FEMEN, громадянку Австралії - Кітті Грін. Активісткам Інні Шевченко, Оксані Шачко і Олександрі Нємчиновій вдалося втекти з місця проведення протесту . Керівництво КГБ Білорусі устами начальника Центру інформації Олександра Антоновича назвало подію "ретельно спланованої грубою провокацією», - повідомляє FEMEN.

"Про місце перебування активісток FEMEN як і раніше нічого не відомо, останній раз вони виходили на зв'язок 19 грудня в 18.09 і повідомили, що будуть пробувати вибиратися з Мінська, приблизно через 40 хвилин їх телефони замовкли, - сказано в повідомленні. - Все говорить про те , що зараз Інна, Оксана і Саша знаходяться в лапах "легендарного" білоруського КДБ, відповідального за репресії, смерті і зникнення людей. FEMEN закликає всіх небайдужих людей посприяти з'ясування місцезнаходження і звільнення дівчат FEMEN з "Батьківський" полону ".

Нагадаємо, рух FEMEN повідомило про зникнення 19 грудня в Мінську чотирьох своїх активісток. Увечері 19 грудня в Мінську пройшла акція протесту, приурочена до річниці президентських виборів 2010 року. Мітинг розігнали спецназівці і люди в цивільному, активістів затримували в жорсткій формі і били.
 

Via: expres.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~TRioI$Km

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply