До "Фемен" подають до суду

Адміністрація Собору Паризької Богоматері подала до суду на вісьмох активісток руху Femen, серед яких є і громадянка України.

Як за повідомляє Le Figaro, до активісток позиваються за публічні заклики до дискримінації і насильства та ексгібіціонізм під час акції протесту, яку вони влаштували у соборі 12 лютого.

"Адміністрація Нотр-Дам де Парі подала до суду на вісьмох активісток руху Femen (одна громадянка України Інна Шевченко і сім громадянок Франції) за публічні заклики до дискримінації, насильства і ненависті на національному, расовому та релігійному грунті та ексгібіціонізм", - ідеться у повідомленні.

Як наголошується у публікації, керівник служби безпеки собору написав дві заяви до поліції, у яких звинуватив активісток у побитті і завданні поранень (одному з охоронців навіть зламали плече), а також в оскверненні культового простору і сакральних об'єктів.

Видання нагадує, що у результаті акції Femen від одного із нових дзвонів, які планувалося встановити на дзвіницях Собору Паризької Богоматері, відкололася частина позолоти. Адміністрація собору має намір отримати відшкодування.

Акції Femen викликали протест у Франції: близько 2 тис. осіб уже підписалися під петицією з вимогою притягнути активісток Femen до кримінальної відповідальності.

Як повідомляв УКРІНФОРМ, активістки руху Femen 12 лютого влаштували акцію в Соборі Паризької Богоматері, "присвятивши" її відмові Папи Римського Бенедикта XVI від престолу. Вісім напівоголених жінок проникли у неф собору, де виставляються нові дзвони, і палицями стукали у дзвони, вигукуючи: «Папи більше немає!». На спинах активісток руху маркерами були написані гасла «Ні гомофобії!», «Криза віри» і «Прощавай, Бенедикте!».

Охорона собору вивела порушниць надвір, де вони ще 10 хвилин скандували слогани на підтримку обговорюваного французьким парламентом закону, який легалізує одностатеві шлюби і дозволить гомосексуалістам усиновляти дітей.

Via: expres.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~X2ega$2G8

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply