Działaczki Femenu przerwały finał Top Model w Niemczech

Program przygotowuje młode dziewczyny do pracy w seks-biznesie - uważają działaczki.

FemenFemen / screen YouTubePimp-show, czyli wolnym tłumaczeniu show dla alfonsów - tak działaczki ukraińskiej organizacji Femen, znane z protestów topless określają program Top Model.

Półnagie sekstremistki, jak same o sobie mówią, wdarły się na scenę i przerwały finał niemieckiej edycji programu, w którym Haidi Klum pełni rolę mentorki i jurorki. Mimo że były na wizji tylko przez chwilę, uważają swoją akcję za sukces.

- Nieautoryzowane wtargnięcie sekstremistek do transmitowanego na żywo show wprawiło organizatorów w osłupienie. Sekstremistkom Femenu udało się publiczne oskarżenie modowo-faszystowskiego ideologa show - Heidi Klum – przed 15-tysięczną widownią stadionu i na oczach milionów telewidzów. FEMEN postrzega branżę modową jako element działalności stręczycielskiej i stale sprzeciwia się komercjalizacji kobiecego ciała – napisały działaczki na Facebooku.

Czy podzielacie opinię działaczek Femenu? Czy rzeczywiście programy typu Top Model promują prostytucję?

Kolejna porcja dzisiejszych plotek:


Wiosenne porządki w garderobie pewnej dziennikarki
Dzień z życia Shakiry (FOTO)
Marina Łuczenko pozuje w bikini (FOTO)
Chytra baba z ratusza... (FOTO)

Via: kozaczek.pl


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~IIKx8$2zu

This entry was posted in PL and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply