Działaczki Femenu ROZEBRAŁY SIĘ NA WYBIEGU! (FOTO)

Działaczki Femenu ROZEBRAŁY SIĘ NA WYBIEGU! (FOTO)

Działaczki Femenu od dawna robią wokół siebie szum, wykorzystując bardzo kontrowersyjne sposoby na zwracanie na siebie uwagi. Tym razem ich ofiarą padła projektantka Nina Ricci.

Femen już w zeszłym roku protestował przed pokazami mody twierdząc, że branża zachęca do anoreksji, a modelki są wykorzystywane seksualnie. Tym razem poszło im jeszcze lepiej. Dwóm działaczkom udało się ominąć ochronę, rozebrać i wejść na sam wybieg, między modelki. Jedna z nich miała na sobie napis "Fashion Dictaterror", druga "Modelki, nie chodźcie do burdeli". Nie spodobało się to jednej z modelek, którą zatrzymały na wybiegu, Hollie-May Saker.

Powodzenia w szorowywaniu tego gówna z twojego ciała, głupia dziwko! Nigdy nie byłam w burdelu - napisała na Twitterze.

Przypomnijmy, że działaczki Femen też są wykorzystywane i poniżane, przez bardzo sprytnego faceta: Twórca Femenu PONIŻA JE i WYZYWA OD DZIWEK?! "Bywa straszny"

http://pudelek.wrzuta.pl/film/7QTwjSeEG35/

Działaczki Femenu ROZEBRAŁY SIĘ NA WYBIEGU! (FOTO)Działaczki Femenu ROZEBRAŁY SIĘ NA WYBIEGU! (FOTO)Działaczki Femenu ROZEBRAŁY SIĘ NA WYBIEGU! (FOTO)Działaczki Femenu ROZEBRAŁY SIĘ NA WYBIEGU! (FOTO)Działaczki Femenu ROZEBRAŁY SIĘ NA WYBIEGU! (FOTO)

Via: pudelek.pl


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~MXLvO$4Db

This entry was posted in PL and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply