"Dzień dobry TVN": Ukraińskie feministki grożą Węglarczykowi!

Skandal wywołany wyjątkowo niefortunną wypowiedzią Bartosza Węglarczyka nie cichnie. Przynajmniej na Ukrainie. Słowa w których, dziennikarz porównał Ukrainki do sprzątających robotów boleśnie dotknęły tamtejsze feministki, które znane są ze swoich roznegliżowanych protestów. Działaczki ostro skrytykowały słowa Węglarczyka i zagroziły dziennikarzowi w wylewnym poście na swojej stronie internetowej.

Głośna wpadka Węglarczyka, która miała miejsce na antenie ”Dzień dobry TVN” wciąż budzi niesmak i oburzenie. Bulwersująca wypowiedź o Ukrainkach-robotach, była już komentowana w ukraińskiej prasie, teraz przyszedł czas na opinie rozwścieczonych feministek.

Członkinie ukraińskiego stowarzyszenia "Femen", znane na całym świecie ze swoich spektakularnych protestów, poświęciły dziennikarzowi TVN sporo miejsca na swojej stronie internetowej, krytykując w obraźliwych słowach Węglarczyka: "Ostatnio widziałyśmy, jak polski prezenter, a raczej świnia i cham potrząsający obwisłym podbródkiem nazwał Ukrainki robotami do sprzątania. Nieuchronnie spotkamy się z nim już wkrótce!" - napisały feministki.

Intencje zapowiadanej przez "Femen" konfrontacji z dziennikarzem najlepiej wyraża zamieszczone pod postem zdjęcie, na którym działaczki mierzą do kotka z pistoletu.

Wygląda na to, że Bartosz Węglarczyk jeszcze przez długi czas nie powinien wybierać się na Ukrainę. Na pewno nie jest tam mile widzianym gościem.

(fot. AKPA)

(fot. Femen)

 

Via: teleshow.pl


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~Y7gGJ$TP

This entry was posted in PL and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply