Dziewczyny z Femen rozebrały się przed Narodowym
Kilka ukraińskich feministek z grupy Femen na znak protestu protestu postanowiło obnażyć się na oczach kilku tysięcy osób. Zostały obezwładnione i zatrzymane przez policję

Dwie członkinie grupy zdjęły koszulki i zaczęły wykrzykiwać hasła, m.in. "F**k Euro". Zostały bardzo szybko otoczone przez stewardów, a po chwili przejęte przez policję.

Ukraińskie feministki przeciwko mistrzostwom Europy w Polsce i na Ukrainie protestują już od dawna. 31 maja w Kijowie zaatakowały w centrum miasta... Slavka i Slavko, maskotki Euro 2012. Zaatakowały dokładnie postacie maskotek ułożone z kwiatów na klombie.

Feministki przebrane za penisy stanęły pomiędzy nogami "kwiatowych" maskotek, ponieważ, jak same napisały na swojej stronie internetowej "penis najlepiej odzwierciedla poglądy i pomysły UEFA na Euro 2012 na Ukrainie i w Polsce".

Open all references in tabs: [1 - 3]

Via: rp.pl


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~W6PQe$15l

This entry was posted in PL and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply