Ексгібіціоністки з Фемен обурені, що не всім подобається їхня …

Активістки Femen обурені діями керівництва «Живого журналу», тимчасово заблокувати їх сторіночку з погрозами на адресу президента Білорусі Олександра Лукашенка.

«Наш останній пост був заблокований керівництвом ЖЖ через фразу «Смерть Лукашенку!». Ми ставимо його знову. Якщо пост і на цей раз забанять, ми звинуватимо їх у відступі від принципів марксистсько-ленінської діалектики. А саме - «все живе достойне загибелі», - заявили в Femen.

Дівчата навіть зібралися відкрити свій сайт. «Їй-богу, доведуть нас, відкриємо свій сайт і підемо з ЖЖ», - заявили активістки.

«Реконструкція фактів знущань над активістками Femen лягла в основу соціального відеоролика білорусів «Ми адзін народ!». Дуже важливо, що події з активістками стали детонатором для нового витка антилукашенківської боротьби вільнодумних білорусів. Режим Лукашенка впаде від революції кольору зеленки!», - додали активістки.

Вони також повідомили, що МВС Білорусі продовжило перевірку фактів щодо можливого злочину, жертвами якого стали активістки Femen, але вони в цей факт не вірять.

Нагадаємо, вранці 19 грудня активістки FEMEN провели в Мінську біля будівлі КДБ топлес-акцію, присвячену річниці президентських виборів в Білорусі і розгону мирної акції протесту.

Після цього з'явилися повідомлення про зникнення дівчат. Знайшли їх білоруські міліціонери в Гомельській області.

Згодом активістки заявили, що нібито на вокзалі Мінська вони були захоплені міліцією та КГБістами. Їм зав'язали очі і всю ніч возили в автобусі, завезли в ліс, облили олією, примушували роздягатися, погрожували підпалити, погрожували ножем, яким пізніше відрізали волосся.

 

Via: expres.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~5XLvO$Nk

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply