Facebookovú stránku sympatizantiek Femen v Tunisku napadol …

Internetový pirát z jedného z islamistických hnutí v Tunisku podnikol v noci na štvrtok počítačový útok na facebookovú stránku sympatizantiek hnutia Femen bojujúcich za práva žien v Tunisku. Ako oznámil, šlo o odvetu za to, že mladé Tunisanky na internete zverejnili svoje fotografie, na ktorých majú obnažené poprsie.

„Stránku sme napadli a ak to bude Alahova vôľa, tieto špinavosti z Tuniska zmiznú," uviedol v odkaze na stránke útočník, ktorý na ňu namiesto doterajších titulných a profilových fotografií „zavesil" jednotlivé súry z Koránu a zábery na ľudí praktizujúcimi islam.

Na facebookovej stránke pritom nikdy neboli zverejnené fotografie polonahých tuniských aktivistiek, ktoré si na obnaženú hruď napísali: „Moje telo patrí len mne" a „Fuck your morals" a ktoré zverejnili na iných internetových stránkach.

Pokračovanie článku nižšie

Via: zive.sk


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~4C2Xk$2QZ

This entry was posted in CZ and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply