ФЕМЕН – проститутки!

Здавалося б, молоді та привабливі, до того ж розумні. Невже нема якоїсь іншої сфери для розкриття своїх талантів? Думаю є, і хто шукає – той знаходить.

Яка нормальна та порядна дівчина роздягнеться на очах у країни, щоб її помітили? Правильно – жодна. Навіть не питаю чи ходять вони до церкви, відповідь очевидна. Їхній аморальності немає меж. Коли вже ця розпуста припиниться, коли наша держава закриє таких ненормальних, неврівноважених психопаток?

Згідно з інформацією на сайті цілями ФЕМЕН являються наступні пункти:

  • -    Боротьба та захист прав жінок;
  • -    Боротьба проти проституції;
  • -    Боротьба проти сексуальних домагань;
  • -    Боротьба за свободу слова.

 

Дівчата, якщо ви боретеся за вище перераховане, тоді чому ви тупо роздягаєтеся, як та же сама проститутка! Мені здається ФЕМЕН собі забагато дозволяють і нема на них управи. Можливо, вони вважають себе героями, такими собі спасителями для ображених жінок, але їхні дії ганьблять Україну і ще раз доводять, що в ній існувала, існує і буде існувати проституція, поки ці ФЕМЕН не припинять свої привселюдні оголення і не займуться дійсно чимось вартим уваги!

І на останок хочу додати, ФЕМЕН – егоїстки. Це випливає з того, як вони ставляться по відношенню до матерів, яким, скоріш за все соромно за своїх дітей. А діти в свою чергу думають тільки про себе. Мабуть, їм просто подобається момент, коли їх забирає міліція і вимушено торкається оголених частин тіла. Що тут скажеш… ГАНЬБА!

Via: goloskarpat.info


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~j6PQe$13l

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply