Femen gafı Meclis’i alarma geçirdi!

Ülkemizin genç Mizah Sitesi Mişaro Gazetesi’nin yaptığı haber ülkeyi alarma geçirdi. Mizah sitesinin haberi internet haber portalları tarafından gerçek zannedilince bu kez ülkenin en büyük gazetesi Kıbrıs tarafından ön sayfada logo yanına taşınınca KKTC Meclisinde polis çıplak yapılacak eylem için alarm pozisyonu aldı.

Çok sayıda kişinin eylemi görmek için Meclise gittiği öğrenilirken, haberin doğru olmadığı ortaya çıkınca FEMEN günün espiri konusu oldu.

kibris.jpg

MİZAH HABERDE NE YAZIYORDU

"Dünyaca bilinen Ukrayna’lı kadın hakları savunucusu grup dün Kıbrıs’a giriş yaptı! Femen aktivistlerinin hedefinde KKTC Meclisi var! Geçtiğimiz hafta yoğun polemiklere sebep olan Doğuş Derya’ nın yaptığı açıklamaların ardından, Derya’ya yapılan saldırıları protesto etmek, ayrıca ülkede gece kulüplerinde çalıştırılan kadınlara özgürlük istemek için eylem yapacak. Bilindiği üzere Femen aktivistleri eylemlerini yarı çıplak olarak ve habersiz yapmaktalar.  Protestonun BRT 2 ve Meclis TV canlı yayındayken yapılacağı söylenmekte."

misaro_gazetesi-e1419844907570.png

 

KIBRIS GAZETESİ'NİN MANŞETİNİ TAM SAYFA GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Via: gundemkibris.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~Frzzk$5lm

This entry was posted in TR and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply