"Фемен" голими грудьми подякували "Анонімусам" за хакерську …

Відома група хакерів Аnonymous влаштували атаку на сайт Служби безпеки України, звинувативши їхніх співробітників і особисто главу у нападі на активістів руху FEMEN.

Зокрема, у їхній заяві йдеться, що співробітники СБУ вже 9 місяців замість виконання прямих обов'язків займаються стеженням і тиском на членів руху.

"Жорстоке побиття колективу FEMEN неможливо було здійснити без інформації співробітників СБУ. Із наявного у нас листування між оперативниками випливає, що протягом 9 місяців вони ведуть щоденне стеження за учасниками організації", - заявив один із лідерів Anonymous.

Він також попередив главу СБУ Олександра Якименка, що той може опинитися за гратами, якщо й далі віддаватиме незаконні накази своїм підлеглим.

"Нешанований пане Якименко, ми обурені, що ви віддаєте злочинні накази, берете участь у побитті своїх громадян, крадете собачок, комп'ютери, використовуючи всі прийоми тиску на психіку людини. Скоро пенсія, добре подумайте над своєю поведінкою. Побийте краще нас, але ми можемо дати здачі, причому так, що витрачати пенсію доведеться на нарах", - йдеться у заяві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Anonymous зірвали роботу сайту СБУ

Сайт СБУ наразі недоступний, так що атаку хакерів можна вважати успішною. За це FEMEN на своєму сайті виклало відповідну фотографію-подяку дівчини з голими грудьми і в масці Гая Фокса.

В жіночому русі вважають, що останні події у черговий раз кидають тінь на українські спецслужби і рівень їхньої компетенції.

Via: gazeta.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~NXLvO$3vK

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply