Femen HT’de eylem yapar mı?

MEDYA

5 Haziran 2012

Star'ın televizyon eleştirmeni Asabi Adam, Selin Barlas'ın 'canlı yayın isyanları'nı yazdı.

reklam

GAZETECİLER.COM - Star gazetesinin televizyon eleştirmeni Asabi Adam, Tarihin Arka Odası'nda Selin Barlas'ın 'canlı yayın isyanları'nı yazdı.

Canan Barlas'ın isyanlarını yersiz bulan Asabi adam köşesini Murat Bardakçı güzellemesine ayırdı... İşte o yazıdan bir bölüm:

"Kadın hakkı ihlallerine soyunarak dikkat çeken Ukraynalı grup Femen yakında Habertürk'ün önünde eylem yaparsa şaşırmayın.

Bir dönem Pelin Batu'ya sinir krizleri geçirten Tarihin Arka Odası şimdi de Selin Barlas'ın canlı yayın isyanlarıyla gündemde. Selin Barlas iki haftadır program ortakları Murat Bardakçı ve Erhan Afyoncu'yla sıkıntı yaşıyor.

Bu sıkıntının görünen başka sebepleri olabilir ama birşeyi kavramayan kimse o stüdyoda barınamaz.

Bardakçı, bilgi söz konusu olduğunda tevazusu olmayan, hiç ummadığı bir anda karşısındakini çok zorlayacak sorular sorabilen hatta bundan keyif alan bir karaktere sahiptir.

O programda stüdyoda olan herkes Bardakçı'nın programın tek belirleyicisi ve son sözü söyleyeni olduğunu kabul eder, buna göre davranırsa fazla sorun çıkmaz. Bardakçı feminist sayılacak adamlardan değildir ama kimseye de kadın olduğu için yüklenmez...

Femen de Habertürk önünde eylem yaparsa bundan hiç etkilenmeyecek tek kişi de yine Bardakçı olur...

Via: gercekgundem.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~hndiJ$13B

This entry was posted in TR and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply