Femen kızları Türkiye’de – izle

Femen kızları Türkiye'de - izle

Soyunarak yaptıkları protesto gösterileriyle tüm dünyada tanınan Femen kadınları Türkiye'de.

Femen kızlarından İnna Shevchenko, CNN Türk'te Cüneyt Özdemir'in sorularını yanıtlarken, Türkiye'de yapacakları eylemle ilgili de ipuçları verdi.

"SES GETİRMESİNİ BEKLİYORUZ"

Bir etkinlik için İstanbula gelen Shevchenko, kadın sorunlarıyla ilgilenen modern devrimciler olduklarını, eylemlerinin Türkiye'de ses getirmesini beklediklerini söyledi.

CÜNEYT ÖZDEMİR'İN RTÜK KORKUSU

Sohbetin sonlarına doğru Cüneyt Özdemir, konuğundan İstanbul'da yapacakları eylemi anlatmasını istedi. Ancak eylemin cinsel içerğinden tereddüt eden Özdemir ısrarla "ama lütfen sadece anlatın göstermeyin sakın" diyerek uyardı. Shevchenko ise şaşkınlığını "neden bu kadar korkuyorsunuz" diyerek gösterince Özdemir RTÜK'ü ima ederek "ben neden korkacağım ki? Canlı yayındayız sadece yoksa bilakis ben severek desteklerim" dedi.

İŞTE O ANLAR!..

Via: geredehaber.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~6AAAi$gW

This entry was posted in TR and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply