Femen o Wojewódzkim i Figurskim: Uważają nas za MIĘSO do …

kuba wojewódzki, michał figurskiKuba Wojewódzki i Michał Figurski: Fragmenty LISTÓW od UKRAINEKKuba Wojewódzki i Michał Figurski: Fragmenty LISTÓW od ...

Kuba Wojewódzki i Michał Figurski za żarty z Ukrainek pożegnali ...

Ukraińskie media potraktowały bardziej skandalicznie ostatatnie wypowiedzi Michała Figurskiego i Kuby Wojewódzkiego. To co działo się w Polsce można określić niewielkim skandalem. Niesmaczne żarty z gwałcenia Ukrainek oraz tłumaczenie się z nich wywołały oburzenie w kraju współorganizatorów EURO 2012.

W rozmowie z gazetą WPROST jedna z najbardziej znanych aktywistek feministycznej organizacji Femen, Jewhenija Krajzman, odniosła się do słów Wojewódzkiego i Figurskiego z audycji Poranny WF radia ESKA ROCK.

Feministka wyznała, iż jej koleżanki były tak zajęte protestami przeciwko EURO, dlatego nie komentowały nawet afery programu radiowego. Reakcji nie było też na Facebooku, gdzie aktywistki piszą o swoich akcjach.

- Wojewódzki i Figurski? Najchętniej wsadziłybyśmy ich do więzienia! Dobrze, że przynajmniej wyrzucili ich z pracy. Może zaczną się zastanawiać nad tym, co mówią. Na tę chwilę jesteśmy usatysfakcjonowane, choć naszym zdaniem za te słowa powinni siedzieć. Przyglądamy się ich działalności. Protest będzie, jeśli jeszcze raz powiedzą coś podobnego. Oni uważają nas za mięso do zaspokajania swoich zachcianek albo za woły robocze. Nikt nie ma prawa tak traktować kobiet, nieważne czy z Ukrainy, czy jakiegokolwiek innego kraju - powiedziała.

Oni przynoszą wstyd!
09.07.2012, 13:45

Won z Polski jełopy i nieudaczniki!Media powinny się wsydzić za taką szmire jak oni!

Donald
09.07.2012, 13:50

Wyglądają jak zbite psy

  • MICHAŁ FIGURSKI, KUBA WOJEWÓDZKIKuba Wojewódzki i Michał Figurski: Fragmenty LISTÓW od UKRAINEK
  • Kuba Wojewódzki, Michał FigurskiKuba Wojewódzki PODDAJE SIĘ! Historia go OSĄDZI
  • Wojewódzki i Figurski wyrzuceni z ESKI RockKuba Wojewódzki i Michał Figurski ZDJĘCI Z ANTENY. Program Poranny WF OFICJALNIE ZDJĘTY Z ANTENY
  • wojewódzki figurskiWOJNA z UKRAINĄ: Kuba Wojewódzki i Michał Figurski, czyli OBRAŹLIWE ŻARTY i przeprosiny
  • kuba wojewódzki, mikołaj krawczyk, agnieszka włodarczykKuba Wojewódzki ZNÓW naśmiewa się z Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka
  • wojewódzki figurskiKuba Wojewódzki i Michał Figurski pójdą SIEDZIEĆ za RASISTOWSKĄ AUDYCJĘ
  • Radosław MajdanMajdan jest lojalny, honorowy i brzydzi się kłamstwem

Via: se.pl


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~10AmB$1JH

This entry was posted in PL and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply