Femen оголосили про викрадення своєї активістки в Донецьку

Сьогодні, 15 червня, приблизно о 16.00 у Донецьку була захоплена групою невідомих активістка Femen Олександра Шевченко.

Про це повідомляє прес-служба організації.

Відповідно до повідомлення, сьогодні вранці кілька активісток прибули в Донецьк для проведення акції проти Євро-2012 і відразу ж помітили за собою стеження.

"Відразу після прибуття в місто активістки були взяті під спостереження групою приблизно 15 осіб, по зовнішньому вигляді більше схожих на співробітників приватних охоронних структур або спецслужб, ніж на середньостатистичного брезклого «мусора»", - повідомляє прес-служба.

У спробі втекти від переслідування, активістки розділилися, сівши в громадський транспорт, який прямує різними маршрутами, однак через кілька хвилин зв'язок із Шевченко була перервано.

У цей момент, відповідно до повідомлення, один телефон Шевченко відключений, а на другому хтось систематично вибиває вхідні дзвінки.

"У неформальному спілкуванні керівництво донецької міліції заперечує свою причетність до стеження і зникнення активістки Femen", - повідомляють активістки.

Дівчата зазначили, що ситуація із Шевченко в Донецьку як дві краплі води нагадує мінські події, де в грудні 2011 року три активістки були викрадені співробітниками КДБ за акцію проти президента країни Олександра Лукашенка.

У повідомленні сказано, що дівчата дуже переживають за життя і здоров'я Олександри й просять усіх, хто що-небудь знає, звертатися за телефоном +38 067-656-60-65.

Як повідомляли Ukranews, активістки Femen улаштовують гучні акції протесту перед кожним матчем Євро-2012 з метою привернути увагу проти сплеску проституції в період чемпіонату.

Via: ukranews.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~pNy3E$19s

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply