FEMEN – це убогий комерційний проект, переконаний Колесніченко

"Мета даного комерційного проекту - шляхом маргіналізації соціальних відносин розхитати і розвалити державу, деморалізувати суспільство. Для досягнення цих цілей "Фемен" і подібні їм структури використовуються як пішаки, яких потім просто зметуть з дошки і забудуть. Українське суспільство досить консервативне для того, щоб не дозволяти жодному маргінальному політику бути успішним - і цьому є маса прикладів", - пише Колесніченко.

Він вважає, що "збитки, завдані "Фемен" суспільству і державі, величезні. Подумайте, як "завдяки" "Фемен" виглядають Україна та українські жінки в очах цивілізованого світу - готові оголитися в будь-який момент в публічному місці, розпусні і розпущені, вульгарні, цинічні, агресивні, без елементарних "гальм" і мінімальних норм моралі".

Далі Колесниченко запитує: "На що дивляться наші діти, з кого беруть приклад наші дочки, який приклад збоченого розуміння жінки отримують наші сини? Це вже питання до авторів і ведучого "Шустер Live", Національній раді з питань телебачення і радіомовлення та Національній експертній комісії з питань моралі".

Народний депутат вважає, що громадянське суспільство, держава і, особливо, ЗМІ, навпаки, зобов'язані виступати свого роду "етичним фільтром" подібних маргінальних явищ - виховувати серед громадян ідеї толерантності, культури, сімейних цінностей та взаєморозуміння.

"Без міцного інституту сім'ї і традиційних цінностей, закріпити які вже запропоновано Декларацією "Про гідність, свободу і права людини" N7055, наша держава і культура приречені на цивілізаційні поразки і зникнення в процесах глобалізації" - завершує свій запис у блозі "регіонал".

Нагадаємо, вчора в прямому ефірі програми "Шустер Live" активістка FEMEN Олександра Шевченка накинулася на депутата від Партії регіонів Вадима Колесніченка, який назвав її "позором", "проституткою" та "п'яною бабою" (переглянути відео можна тут).

Сьогодні Олександра Шевченко прокоментувала свої дії інтернет-виданню Gazeta.ua: "З цими політиками так званими, з цими, вибачте, мішками бруду можна розмовляти лише зрозумілою їм мовою", - і побажала, щоб він тихенько пішов з політичної арени, більше просто не з'являвся там, де буде FEMEN та й не з'являвся взагалі.

Соратниця Олександри Анна Гуцол підтримала свою колегу і зауважила: "Кожну мразь, яка сміє ображати жінок і називати їх повіями, треба бити в морду, їм треба ламати руки і ноги. Ми жінки терпимо, терпимо. Скільки це може бути? Тим більше, що собі дозволяє народний депутат України, коли ображає жінок?"

Більш докладно див. тут

Via: goloskarpat.info


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~Di0cD$gH

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply