Femen tydzień mody w Paryżu

Słowa kluczowe:


FEMEN
,


Femen tydzień mody w Paryżu
,


aktywistki
,


biust
,


branża mody
,


fashion week
,


fashion week 2013
,


fashion week w Paryżu
,


nagie biusty
,


nagie piersi
,


nago
,


nina ricci
,


paris fashion week
,


piersi
,


seks-biznes
,


topless
,


tydzień mody 2013
,


tydzień mody w paryżu
,


ukraińskie aktywistkiA
A+
A++

27.09.2013 10:49

ZOBACZ ZDJĘCIA

protest femen

Aktywistki ruchu feministycznego Femen znów protestowały, obnażając piersi. Tym razem pokazały się w Paryżu przed pokazem Niny Ricci. Zobacz zdjęcia.


Kolejny protest ukraińskiego ruchu Femen za nami. Tym razem ukraińskie aktywistki pojawiły się w Paryżu, gdzie trwa właśnie tydzień mody.

Członkinie ruchu znane są z akcji, w czasie których obnażają się do pasa. Nie inaczej było tym razem. Ukrainki z wymalowanymi kontrowersyjnymi hasłami na piersiach i plecach protestowały przeciwko branży mody, która jest ich zdaniem zwyczajnym seksbiznesem. Pojawiły się przed pokazem Niny Ricci.

Aktywistki postrzegają świat mody jako element działalności stręczycielskiej i stale sprzeciwiają się komercjalizacji kobiecego ciała. Wtargnięcie roznegliżowanych buntowniczek na pokaz mody wprawiło organizatorów w osłupienie. Ochroniarze musieli użyć siły, aby uspokoić dziewczyny.

Zgadzacie się z hasłami, propagowanymi przez Femen? Czy ich pojawienie się na paryskim tygodniu mody było dobrym pomysłem?

Nagie piersi w finale "Top Model"

Nagie piersi na festiwalu w Wenecji

Ten biust nigdy nie przestanie zachwycać

Zobacz imponujący biust Joanny Jabłczyńskiej:

[

]


Open bundled references in tabs:

Via: koktajl.fakt.pl


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~dFBkR$4Dc

This entry was posted in PL and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply