"Фемен" у суботу в Нідерландах спиляв три хрести на арт … – Інтерфакс

12:49

Активістки жіночого руху FEMEN у рамках восьмого голландського арт-фестивалю GOGBOT у м.Енсхеді в суботу спиляли спеціально встановлені для цього заходу хрести, йдеться в повідомленні на сайті руху, розміщеному в неділю.

"Таїнством священного хрестопиляння у виконанні визнаних майстрів відкрився другий день восьмого голландського арт-фесту GOGBOT, присвячений групі Pussy Riot. Секстремісткі з FEMEN під овації гостей фестивалю показово спиляли три авторських хрести, попередньо встановлених організаторами", - йдеться в повідомленні.

"Майстер-класу з хрестосічі передувало звернення до присутніх активістки руху Інни Шевченко, в якому вона порівняла хрести" зі скалками в тілі цивілізації", а бензопилу зі скальпелем хірурга, покликаним допомогти хворому. FEMEN мають намір і далі нещадно випилювати ідолів патріархату, виконуючи місію санітарів історії", - наголошується на сайті FEMEN.

На підтвердження на сайті розміщено 32 фотографії, на яких топлес-FEMENістки на сцені бензопилою з написом "pussy" розрізають збиті з дощок великі дерев'яні хрести.

FEMENісток на сцені п'ятеро. В однієї на тілі намальовано кольоровий логотип руху, у двох інших на грудях і животі написи великими чорними літерами - "free riot" і "fuch church" відповідно.


09.09.2012

Open all references in tabs: [1 - 5]

Via: interfax.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~ullLH$1br

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply