FEMEN üyesinden silahlı protesto

Sık sık yaptığı çıplak eylemleriyle gündemden düşmeyen Ukraynalı feminist aktivist grubu FEMEN, bu kez yaptığı eylemle çok konuşulacağa benziyor. İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre, Fransa'nın başkenti Paris'teki Notre Dame Katedrali'nde eylem gerçekleştiren bir FEMEN üyesi, çevresine silah doğrultarak "Faşistler cehenneme" diye bağırdı.

EŞCİNSEL EVLİLİĞE DESTEK İÇİN YAPTILAR 

FEMEN'in bu eylemini, geçtiğimiz günlerde eşcinsel evliliklere karşı çıkmak amacıyla, Notre Dame Katedrali'nde ağzına dayadığı silahla kendini vuran aşırı sağcı aktivist Dominique Venner'in hayatını kaybetmesinden birkaç gün sonra gerçekleştirmesi dikkat çekti. Olay yerine gelen güvenlik güçleri tarafından gözaltına alınan FEMEN üyesi, tutuklandı.

Rüyada Çerez görmek ne anlama gelir?

Rüyada çerez görmek,  zevkli ama kazançlı olmayan, sonu belli olmayan işler olarak yorumlanır. Rüyada görülen fındık, fıstık gibi ... devamı için tıklayın...

Via: habera.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~Q2ega$2pv

This entry was posted in TR and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply