Femen влаштували топлес-дебош на показі Nina Ricci у Парижі …

  Сьогодні українки-учасниці скандального руху Femen влаштували секс-диверсію на показі відомого дизайнера Nina Ricci у Парижі

Як розповіли «Коментарям» в організації Femen, під час презентації нової колекції відомого світового дизайнера Ніни Річчі, на подіум вибігли дві напівголі активістки Яна Жданова і Олександра Шевченко і почали викрикувати гасла: «Модель, не йди в бордель!», «Мода - це фашизм!».

 Таким способом вони висловили свій протес проти «індустрії з виробництва живого товару і його поставки на невільницькі ринки секс-послуг». У Femen також заявили про необхідність повалення fashion - диктатури як одного з головних форпостів секс-індустрії.

 «Рух Фемен оголошує війну індустрії геноциду жінок і заявляє про готовність переслідувати сутенерів світових fashion - борделів до повного викорінення», - заявили в організації.

Як повідомляли «Коментарі», активісти руху Femen через побоювання за своє життя залишили Україну. В організації заявили, що 30 серпня, учасниці Femen Яна Жданова, Анна Гуцол та Олександра Шевченко були викликані слідчим на допит, що означало, що активістки будуть переведені зі статусу «підозрюваних» у статус «обвинувачених».

Нагадаємо, 27 серпня правоохоронці після анонімного дзвінка провели обшук в офісі Femen у Києві. У результаті обшуку були знайдені пістолет, граната і обведені прицілом фотографії Володимира Путіна і патріарха Кирила.

Пізніше одна з активісток організації Олександра Шевченко заявила, що рух прийняв рішення про згортання своєї діяльності на території України. Після цього одна з лідерів руху Анна Гуцол заявила, що рух не припинить свою діяльність в Україні, а лише закриє свій офіс.

Comments.UA

Open all references in tabs: [1 - 7]

Via: chernivtsi.comments.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~1ic9a$4Dh

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply