FEMEN знов збираються у Білорусь – Політика


Активістки FEMEN_1

Активістки FEMEN, які повернулися з Білорусі, розповіли про те, як над нами знущалися. Незважаючи на все, що трапилось, вони готують нові поїздки до цієї країни, розповіла одна з активісток Інна Шевченко.

Дивіться фото Як над FEMENістками познущались у Білорусі

За її словами, дівчат схопили люди в чорному 19 грудня о 7 вечора на мінському автовокзалі "Східний", коли вони чекали на платформі автобус на Гомель. Це сталося раптово і на очах у багато свідків. Невідомі відібрали в них особисті речі, посадили в мікроавтобус  і стали допитувати.

Зокрема, вони вимагали розповісти, хто відправив активісток у Білорусь, оплачував акцію, чи співпрацюють вони з білоруською опозицією і кого знають з опозиціонерів.

Невідомі представилися "міліцією", однак, зазначила Шевченко, коли дівчата попросили відвести їх у відділення, відреагували дуже різко і сказали, що вони будуть тримати їх стільки, скільки потрібно.

Вранці активісток зв"язали і вивезли в ліс, де змусили зняти верхній одяг, підняти плакати зі свастикою, поливали зеленкою, одній з дівчат обрізали волосся. Потім змусили зняти нижню частину одягу, били ціпками. Усе це невідомі знімали на відео, розповіла Шевченко.

"Потім наказали одягтися, завели в автобус і відвезли до кордону. Викинули з автобуса і сказали, що ми можемо пішки дійти додому", — зазначила вона.

Дівчата прийшли до села, де їм дали телефон, щоб подзвонити друзям. За їх словами, якийсь місцевий парубок приставав до них, намагаючись зґвалтувати. Трохи пізніше правоохоронці забрали дівчат у відділення, звідки їх повезли в лікарню.

За словами активісток, вони не тримають образи на білорусів, проте відчули, наскільки залякані люди в Білорусі, наскільки вони почувають себе незахищеними й бояться протестувати.

За словами Шевченко, дівчата не жалкують, що приїхали в Білорусь і навіть уже готують нову поїздку до цієї країни.

Нагадаємо, до Києва дівчат на своїй машині відвіз представник МЗС України, який спеціально виїхав за активістками до Білорусі.

У білоруському КДБ натомість посміялися над історією з FEMEN

Читайте також:

Зниклі FEMENістки повернулись додому з білоруської міліції

Після акції протесту в Мінську зникли активістки FEMEN

FEMEN показали вусатого "бацьку" з грудьми (відео)

Open all references in tabs: [1 - 9]

Via: tsn.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~7H47T$Id

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply