Femen знялися в рекламі коштовностей: на грудях тепер Сartier і …

Активістки об'єднання Femen, мабуть, прислухалися до слів Володимира Путіна про те, що вони "зробили рекламу" Ганноверській виставці, коли оголилися перед президентом РФ і канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Тепер феміністки влаштували іншу "рекламну" акцію протесту - знялися у фотосесії для французького журналу Citizen K.

На знімках дівчата позують у звичному для них вигляді - з голими грудьми, на яких написані гасла, описує Arlicon.com. Вони з люттю щось кричать, демонструють плакати, хапаються за волосся, перегинаються через огорожу, намагаються вивільнитися з рук поліцейських. Ось тільки гасла не єдине, що прикрашає їх напівголі тіла. На дівчатах - дорогі прикраси відомих ювелірних будинків Cartier і Faberge, пише РБК.

Підготував проект під назвою Luxury Riot французький фотограф Фред Мейлан, що знімає рекламу і моду. Він співпрацює з Zadig Voltaire, Harper's Bazaar, Glamour, Vogue, Elle, Citizen K і багатьма іншими глянцевими виданнями, йдеться на сайті etoday.ru.

Згадка Femen у зв'язку з рекламою навела ЗМІ на думці про те, що їх протестна діяльність втрачає своє значення.

- Скандальні протести російських Pussy Riot і українських Femen стають не просто темою для громадських дискусій, а й, схоже, модним трендом, - пише білоруська газета "Салiдарнасць", згадуючи Pussy Riot, мабуть, у зв'язку з промовистою назвою фотопроекту.

Новий рід діяльності Femen не надихнув і звичайних інтернет-користувачів.

- Я завжди знав, що проект Femen в кінцевому рахунку буде зведений до банальної торгівлі, - пише користувач одного з українських форумів.

Втім, не виключено, що додатковий дохід знадобиться Femen для того, щоб рятувати своїх соратниць. За останній тиждень на феміністок завели відразу дві кримінальні справи. Перше - за спалення у Франції салафітського прапора в рамках топлес-джихаду. Представники головної мечеті Парижа подали на трьох учасниць акції заяву до прокуратури.

А другу кримінальну справу було порушено після топлес-акції на очах у Путіна і Меркель на виставці в Німеччині. Німецька поліція завела кримінальну справу за статтею "Образа влади або представників іноземних держав". Якщо буде визнано, що гасла феміністок, які назвали Путіна диктатором, носять характер наклепницької образи - вони можуть сісти у в'язницю на цілих п'ять років. Досі українські феміністки в основному засуджувалися лише до незначних грошових виплат за деякі акції.

Via: news.mistinfo.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~cwQ26$2eq

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply