Femen’in amacı Ukrayna’da seks turizmini canlı tutmak

Femen'in amacı Ukrayna'da seks turizmini canlı tutmak

Merkezi Ukrayna'da kurulan Femen adlı çıplak kızlar grubu kendini aklama peşinde. Grubun kurucusu İnna Şevçenko “Çıplak kız ve meme görmek isteyen bize bakmasın” dese de yaptıkları bir tür reklam ve teşhircilik.

Ukrayna seks turizmini devlet eliyle körüklüyor. Femen de reklamını yapıyor. Femen Grubu buna itiraz ederse Ukrayna Devlet Başkanı Viktor Yanukoviç'in Davos'ta düzenlenen Dünya Ekonomik Forumu’nda seks turizmini teşvik edici sözlerini hatırlatmak isterim.

Ukrayna Devlet Başkanı Viktor Yanukoviç'in Davos'ta ne demişti?

Bu sözler sizce de seks turizmini teşvik etmiyor mu?

Femen üyelerinin “Ukrayna genelev değil” sözleri de mantıksız. Kimse Ukrayna genelev demedi ki...

Seks turizmi ile anılan ülkeler belli. O ülkeler ne alınıyor, ne de reklam yapıyor. Ukrayna'nın kızlarının güzel olduğu doğru. Bir çoğu Türkiye'ye gelmek için can atıyor. Türk erkelerinin güzel kızlara olan zaafını bildikleri için kolay tutunacakları ülke olarak vizelerin kaldırılmasını bekliyorlar. Vizeler de kalkınca göreceksiniz Türkiye Ukraynalı kızlarla dolacak. Bir çoğunun Türkiye'ye gelme amacı seks turizmi...

Ukrayna'daki mafya yapılanması, normal turizmle birlikte seks turizmini de öldürdü. Türkiye'den Ukrayna'ya giden bir çok erkek canını zor kurtararak ülkeye dönmüştür.

Ukrayna, kızlarını fahişe yapmak için teşvik edene kadar, ülkelerini güvenli hale getirseler dünyanın bir çok ülkesinden paralı turist çekebilirler. 15 - 25 yaşlarında genç kızların yaşlı erkeklerle para karşılığı seks yapmasına göz yuman Ukrayna devleti, “evlilik turizmi” ile ilgilenmiyor. Hatta yaşlı bekar emeklileri ülkelerine çekerek evliliklere imkan sağlasalar, dünyanın bir çok ülkesindeki bekar erkekleri Ukrayna'ya çekebilirler.

Genç ve güzel kızlarla evlenen erkekler Ukrayna'da yaşar ve kendi ülkelerinden aldıkları maaşlarını bu ülkede harcarlar.

Ukrayna ekonomisi, sadece bu yolla bile büyük sıçrama yapabilir. Ama Ukrayna devleti, halkına çözüm olarak ahlaki bir yol ve yöntemi değil de fahişeliği sunuyor.

Ne kadar üzücü değil mi?

Biz aldığımız kültür nedeniyle üzülsekte onlar Türkiye ile yetinmiyor Avrupa ülkelerine açılmak için plan yapıyor. Ukrayna ilk iş olarak Femen'e Fransa'da ofis açtırıyor. Femen kim ve ne ki Fransa'da ofis açıyor?

Sadece bir grup. Resmi bir statüsü yok. O zaman Fransa'ya ne sıfatla ofis açıyor?

Femen'in Ukrayna reklamı yapma görevinden başka, ünlü bazı firmalarla da gizli reklam anlaşmaları yaptıkları iddia ediliyor.

Herhangi bir defile ve firma açılışını Femen protesto ederse tüm dünya duyuyor. Femen o açılışı protesto etmezse çok az bir kitleye ulaşıyor.

Femen kızları, "çıplak kız ve meme görmek isteyenler bizi izlemesin" diyorlar. Madem yaptıkları iş protesto soyunup meme şov yapacaklarına başörtüsü taksınlar o şekilde protesto etsinler!

İnsanlar Femen kızlarını internette erotik film yerine izliyor.

Bunun aksini düşünen varsa, düşüncelerini ispat etmelidir. İspat edilene kadar Femen kızlarının görevi Ukrayna'yı ve Ukrayna kızlarını tanıtmak teşhir etmek, ülkelerine müşteri çekmektir. Femen kızlarının benzerleri neden aynı bölge ülkelerinden Belarus'ta yok?

Rusya'da yok...
Moldovya'da yok? Moldovya Ukrayna'dan daha da fakir.

Femen hem Ukrayna'nın reklam grubu, hem de Ukraynalı kızların...

Kesinlikle sosyal bir grup, kadın hakları savunucusu değiller...

(*) ÜCRETSİZ HOSTİNG : 2 GB Hosting Web Alanı + 10 GB Bantwith + 5 Farklı Site Yayınla... Com Net Org - Com.tr Alan Adı Tescili (*) HABER SİTELERİNE VE KURUMSAL ŞİRKETLERE ÖZEL HOSTING - DEDICATED SERVER...

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Femen'in amacı Ukrayna'da seks turizmini canlı tutmak
  2. Yuri Bashmet
  3. Adele Sex Tape - Adele'nin seks kasedi ve orgazm görüntüleri
  4. Shakira, Pique ile Oral Sex yaparken video kayıt etmiş!
  5. Adriana Lima'nın güzellik sırrı Sıvı Diyeti mi?
  6. Aliaa Magda Elmahdy'a kadınlardan teşekkür mesajları yağıyor?
  7. Deprem Yardımlarının Gider Olarak Düşülmesi...
  8. Ceyda Ersoy ve Esra Ersoy kardeşler çırılçıplak...!
  9. Atayurt Kazakistan'ı Unutmayın...
  10. DİKKAT EKSİKLİĞİ SENDROMU ...

Open all references in tabs: [1 - 3]

Via: yerelgundem.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~LNy4E$1K6

This entry was posted in TR and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply