Femen’in kaçırılan kızları İstanbul’a da gelmişti!


Facebook güzellerini gördünüz mü ?


Askeri araçlar Suriye sınırına böyle ilerliyor!

Ukraynalı kadın örgütü FEMEN cuma günü üç üyesinin kaçırıldığını açıklamıştı.

19.06.12 09:05

 Bu üç kadından ikisinin martta eylem için İstanbul’a geldiği, gözaltına alındıktan sonra sınır dışı edildiği ortaya çıktı
Çarpıcı eylemlerle adını duyuran ve 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde de Sultanahmet Meydanı’nda çıplak eylem gerçekleştiren kadın örgütü FEMEN’in üç üyesinin cuma günü silahlı kişiler tarafından Ukrayna’da kaçırıldığı haberleri tüm dünya medyasında yer almıştı. Önceki gün serbest bırakıldıkları açıklanan FEMEN üyelerinin fotoğrafların yayınlandığında ise ilginç bir gerçek ortaya çıktı. Kaçırıldığı açıklanan örgüt üyelerinden Alexandra Shevchenko ile Yana Zhdanova’nın mart ayında İstanbul’da eyleme gelen grubun içinde olduğu anlaşıldı.

Kara çarşaflı çıplak Femen kızı! Femen kızlarının şok planı!.. VİDEO

İstanbul’daki çıplak eylemin yayınlanmamış kamera arkası görüntüleri!.. VİDEO

Femen kızları İstanbul’da soyundu!.. FOTO GALERİ

Morgda muayene

FEMEN üyeleri Sultanhamet’te geldikleri araçtan çıplak halde inerek sloganlar atmaya başlamış, polisin hemen müdahale etmesi sonucu, 4 kadın eylemci sürüklenerek gözaltına alınmıştı. Gözaltına alındıktan sonra ertesi gün sınırdışı edilen dört kadın arasında Shevchenko ise Zhdanova da vardı. Ukrayna’da Avrupa Futbol Şampiyonası boyunca eylemlerini sürdüren FEMEN’ign üç üyesi cuma günü Donetsk şehrindeki Ukrayna-Fransa maçı öncesi protestoya hazırlanırken silahlı 15 kişi tarafından kaçırılmıştı. Shevchenko, Zhdanova ile Anna Bolshakova cuma günü ise darp edilmiş halde bulunmuştu. FEMEN üyeleri, daha sonra “Takip edildiğimizi anlayınca üç kola ayrıldık. Ancak birkaç saat sonra kim olduklarını daha sonra öğrendiğimiz kişiler bizi tek tek yakalayarak kapalı bir mekana getirdi. Bizi gece boyunca burada tuttular. Sabaha

karşı Donetsk şehri merkez hastanesi morguna götürdüler. Güya doktordan bize karşı şiddet uygulanmadığı raporu çıkaracaklardı. Ancak böyle bir muayenenin neden ölülerin bulunduğu morgda yapıldığına bir anlam veremedik” açıklaması yapmıştı.

Belarus’ta da kaçırılmışlardı

FEMEN kızları, İstanbul’da yapacakları eylem öncesinde basının karşısına çıkmıştı. Femen üyelerinin suçladığı Donetsk polisi ise kayıplarla ilgilerinin olmadığını açıkladı. FEMEN üyeleri daha önce de kaçırılmıştı. Schevchenko ve iki örgüt üyesi aralıkta Belarus’ta ajanlar tarafından kaçırıldıklarını iddia etmişti.

FEMEN GRUBUNDAN TURNUVADA ÇIPLAK PROTESTO! FOTO GALERİ

Femen yine kupa için soyundu!.. FOTO GALERİ-

Femen’den üstsüz kürtaj protestosu!.. VİDEO

Kumkapılı erkeklerin ilginç Femen merakı!.. VİDEO

İŞTE FUTBOLCU EŞLERİNİN SEKSİ GÖRÜNTÜLERİ! FOTO GALERİ

FUTBOLCU EŞLERİ ZAFER İÇİN SOYUNDU! FOTO GALERİ

 


Facebook, istemeseniz de bunu değiştiriyor!
Rus annenin çocuklarına yaptığı şoke etti!
Panik yaratan UFO fotoğrafı bakın ne çıktı?

Open bundled references in tabs:

Via: medyafaresi.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~pXLuO$1G7

This entry was posted in TR and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply