İslamafobik FEMEN Örgütünün Ofisinde Silah İddiası Ortalığı Karıştırdı!

Femen örgütünün Ukrayna’daki ana ofisine polis tarafından yapılan baskında silah ve patlayıcı maddeye rastlandığı açıklandı.

 Femen örgütünün Ukrayna’daki ana ofisine polis tarafından yapılan baskında silah ve patlayıcı maddeye rastlandığı açıklandı.

Polis, baskının alınan bir ihbar üzerine yapıldığını açıkladı.

Ofiste bulunan silahla ilgili bir çok femen üyesinin ifadesi alında ancak gözaltına alınan olmadı. Örgütün Kyiv’deki ofisi ise kapatıldı.

Femen üyeleri ofisteki silahların polis tarafından yerleştirildiğini ileri sürdü.

“Polis bizim ofise gelerek içerde patlayıcı madde bulunduğunu ve arama yapmak istediklerini söylediler. Biz önce dikkate almadık. Ancak bir kaç saniye sonra yeniden geldiler. Hepsini bir bütün olarak düşündüğünüzde bunun önceden planlanmış bir oyun olduğu görülüyor.”

Ukrayna’da bir çok kez fiziksel saldırıya maruz kalan Femen üyelerinin merkez ofisinin bundan sonra Paris’te faaliyet göstereceği açıklandı.

Kadın hakları savunucusu Femen üyeleri daha önce bir çok ülkede kadınlara yönelik şiddeti protesto etti.

Via: kadinhaberleri.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~dBR0N$46c

This entry was posted in TR and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply