Хрест, який сплюндрували Femen, відновили

У Києві 20 серпня відновили хрест жертвам політичних репресій неподалік від Жовтневого палацу, який спиляли активісти жіночого руху Femen.

"Співробітники комунальних служб відновлюють спиляний хрест. Вони привезли відреставровану частину і скріплять її з допомогою сталевих деталей з основою", - написав на своїй сторінці Facebook Ігор Луценко.

Станом на 16.00 хрест жертвам політичних репресій знову стоїть на попередньому місці.


Фото з Facebook Луценка 

Як відомо, 17 серпня активістки Femen спиляли бензопилою і повалили хрест жертвам політичних репресій у Києва недалеко від Жовтневого палацу.

Проти зловмисниць порушили кримінальну справу за ч.2 ст. 296 (хуліганство, здійснене групою осіб, що передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років чи до 4 років ув'язнення) .

Пам'ятний хрест жертвам політичних репресій часів Сталіна, встановлений на пагорбі над Майданом Незалежності біля Жовтневого палацу в Києві.

До Другої світової війни там знаходилося управління НКВД, в якому проходили розстріли.

Українська правда

Via: pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~y5nsH$1Wl

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply