Mario Draghi’a Konfeti Atan Eylemci Isyan Etti

Mario Draghi'a Konfeti Atan Eylemci İsyan Etti

Avrupa Merkez Bankası Başkanı Mario Draghi'nin masasına çıkarak üstüne konfeti atmasıyla dünya basınında bir numaralı gündem maddesi olan eylemci, eski FEMEN üyesi Josephine Witt çıktı.

"FEMEN DEĞİL BAĞIMSIZ AKTİVİSTİM"

Eylem sonrası gözaltına alınan Josephine Witt, dün serbet kaldıktan sonra sosyal medya hesabından eylem hakkında tweetler attı.

Sosyal medyada gördüğü destek konusunda teşekkür eden Witt, FEMEN üyesi olduğuna dair söylentiler için "Üzgünüm hanımlar, konfeti eylemi FEMEN değildi. Ben kendimi bağımsız aktivist olarak görüyorum. #exfemen"şeklinde açıklama yaptı.

EYLEMDEN ÇOK İÇ ÇAMAŞIRI KONUŞULDU

1993 doğumlu olan Josephine Witt, eylem hakkında gelen yorumlar için de tepki gösterdi. Witt, iç çamaşırıyla ilgili gelen yorumlara "sen o kadar Draghi'nin masasına çık, insanlar iç çamaşırını konuşsun" dedi.


Open all references in tabs: [1 - 3]

Via: haberler.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~qSKKf$5zk

This entry was posted in TR and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply