Mizah Femen Haberi Meclisi Alarma Geçirdi

femen

Benzer Konular


1419857555


detay Gazetesi


Mal Tazmin Komisyonu

Ülkemizin genç Mizah  Sitesi Mişaro Gazetesi’nin yaptığı yalan haber ülkeyi alarma geçirdi. Mizah sitesinin haberi internet haber portalları tarafından gerçek zannedilince bu kez ülkenin en büyük gazetesi Kıbrıs tarafından ön sayfada logo yanına  taşınınca KKTC Meclisinde polis çıplak yapılacak eylem için alarım pozisyonu aldı.

Çok sayıda kişinin eylemi görmek için Meclise gittiği öğrenilirken, haberin doğru olmadığı ortaya çıkınca FEMEN günün espiri konusu oldu.

MİZAH HABERDE NE YAZIYORDU

Dünyaca bilinen Ukrayna’lı kadın hakları savunucusu grup dün Kıbrıs’a giriş yaptı! Femen aktivistlerinin hedefinde KKTC Meclisi var! Geçtiğimiz hafta yoğun polemiklere sebep olan Doğuş Derya’ nın yaptığı açıklamaların ardından, Derya’ya yapılan saldırıları protesto etmek, ayrıca ülkede gece kulüplerinde çalıştırılan kadınlara özgürlük istemek için eylem yapacak. Bilindiği üzere Femen aktivistleri eylemlerini yarı çıplak olarak ve habersiz yapmaktalar.  Protestonun BRT 2 ve Meclis TV canlı yayındayken yapılacağı söylenmekte.

(DETAY)

misaro_gazetesi

Open all references in tabs: [1 - 4]

Via: detaykibris.com


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~U4X3c$5lG

This entry was posted in TR and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply