Mladé Francouzky proti Femen

Také je to ten typ aktivismu, který v podobě punkerek Pussy Riot obdivuje a v pauzách mezi šlofíky jim vyjadřuje podporu náš deklarovaný katolík, prý konzervativní politik, ale ve skutečnosti extrémní levičák až na půdu, kníže Karl von Bilderberg. Nevím, jak to máte ve vztahu k ženám nastavené v tom vašem Švýcarsku nebo Rakousku (či kam to vlastně patříte) kníže, ale mou úctu a obdiv, a věřím, že mluvím za většinu normálních mužů v naší zemi, mají tyto mladé, půvabné, nebojácné Francouzky. Říkají si Antigony na počest ženy, která vlastním životem hájila boží a mravní zákony před zákony lidskými. Před zákony tyrana.

Lidé ve Francii se v poslední době obecně stavějí na stranu rozumu. Jejich hnutí za normální rodinu Le Manif Pour Tous má po masivních střetech se státní mocí své vězně svědomí, své ztlučené, své státní mocí šikanované (například za nošení mikiny s emblémem hnutí) a dokonce i protesty policejních odborů za nadužívání hrubé síly státní mocí proti pokojným demonstrantům (inu co můžeme očekávat od vlády v níž polovina ministrů jsou svobodní zednáři včetně prezidenta Hollanda). 22.000 starostů a primátorů ve Francii podepsalo protest proti zákonu o homosexuálních manželstvích a nyní dělají vše proto, aby oddálili obstrukcemi povinnost oddat dva lidi stejného pohlaví. Přímo odmítnout nemohou, protože zákon je konstruován tak, aby nemohla být použita tzv výhrada svědomí, která by umožnila starostům neoddat homosexuální páry.

Nezbývá nám než držet Francouzům a Fracouzkám palce, protože homosexualistické, feministické, juvenilní a další zvrácené zákony dorazí i k nám. Zákony, díky nimž bude moci sociálka odebrat děti rodičům na základě zpozorované modřiny na předloktí, kterou si dítě způsobilo při hře. Zákony, které zruší minimální věk pro provozování sexu. Zákony, které umožní incest. Zákony, které budou posouvat sexuální výchovu až do školek, aby se děti učily od útlého věku masturbovat a ztratily tak svůj věk nevinnosti. Že vám to zní jako paranoidní bláznovství? Tak si zjistěte, jaké zákony jsou připravovány v EU a na úrovních národních parlamentů členských zemí. Za tento zvrácený svět bojují poběhlice z FEMEN. Tomuhle světu pomáhají prošlapávat cestu duhové pochody, nyní už i za účasti pedofilů. A jakýkoli odpor proti tomuto šílenství znesnadňuje cenzura převlečená za politickou korektnost.

Via: freeglobe.parlamentnilisty.cz


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~dq7ci$4Pz

This entry was posted in CZ and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply