Mógłbym publicznie pokazać tors

Internauci tvp.info pytali posła PSL, co sądzi o protestach działaczek ukraińskiej organizacji Femen, polegających na publicznym obnażaniu biustu. – Dzisiaj granica swobody obyczajowej jest przesunięta dosyć daleko. Jednym się to podoba, a mnie osobiście chyba mniej. Co ja mógłbym publicznie pokazać? Tors. Ale tylko na arenie sportowej – powiedział.

Eugeniusz Kłopotek to były mistrz olimpijski sportowców wiejskich w wyciskaniu sztangielki lewą ręką. – Takie igrzyska w województwie kujawsko-pomorskim odbywają się co cztery lata, w tym samym czasie, co duże igrzyska olimpijskie. Trochę siły człowiek ma. Dzisiaj bez problemu wyciskami wielokrotnie 100 albo 120 kilogramów – wyjaśnił.

To nie koniec zaskakujących pytań, które za pośrednictwem tvp.info internauci zadali posłowi Kłopotkowi. Przykładowo ujawnił… jakiego rodzaju kalesony nosi zimą. – Gdy temperatura spada poniżej -10, -15 i do tego wieje wiatr, nakładam tradycyjne, białe, długie kalesony – powiedział.

Polityk PSL wyjaśnił też, w jaki sposób należy przyrządzać gęsinę, by mięso nie straciło na kruchości, co sądzi o tajemniczych piktogramach w zbożu w miejscowości Wylatowo i kto doradził mu niedawną zmianę fryzury. – Jeden z fryzjerów powiedział mi: „Niech pan popatrzy, jak to z boku wygląda. Z przodu wysoko, z tyłu nisko”. Podpowiedział mi, żeby zacząć się czesać na bok. Gdy wróciłem od fryzjera do domu, żona spojrzała na mnie i powiedziała: „Czy ja wiem?”. Uznałem więc, że nie jest tak źle – wspominał.

Cała rozmowa w dziale Opinie naszego portalu.

Via: tvp.info


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~Hx1ZT$cV

This entry was posted in PL and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply