На місці спиляного Femen хреста поставили тимчасовий

Біля Жовтневого палацу в Києві група активістів встановила тимчасовий поклінний хрест на місці спиляного учасницями руху FEMEN.

Як передають "Коментарі", самих активістів і людей, що спеціально прийшли на акцію, було близько десяти, журналістів удвічі більше.


 

На хрест повісили аркуш паперу, на якому написано "Жертвам голодомору і політичних репресій в Україні Тимчасовий пам´ятний знак".


 

Тимчасовий хрест за розмірами менший від спиляного, проте його добре видно з Хрещатика.

Як повідомлялося, у п’ятницю активістки FEMEN на знак підтримки заарештованих учасниць російської панк-групи Pussy Riot, яких засудили до двох років колонії, спиляли бензопилою дерев´яний поклінний хрест біля Жовтневого палацу.

Столична міліції порушила кримінальну справу за статтею "хуліганство".

У суботу рух FEMEN поширив інформацію про те, що їхній офіс блокований бійцями "Беркуту", а на активісток міліція влаштувала "облави".

Все про: акції

Via: pravda.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~uMhDZ$1VB

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply