На російських виборчих дільницях не готові тільки до Femen

КИЇВ. 28 жовтня. УНН. На виборчих дільницях у Російській федерації бояться тільки акцій Femen. Про це в рамках прямого включення з прес-центром для міжнародних спостерігачів в міністерстві закордонних справ України заявив посол України в Російській федерації Володимир Єльченко, передає кореспондент УНН.

Єльченко зазначив, що поки що виборчий процес в Росії проходить у спокійному штатному режимі і на ділянках підготувалися до можливих нестандартних ситуацій.

"Ми готові до позаштатних ситуацій, ми, буває, опиняємося неготовими тільки до акцій Femen, але на щастя Femen сьогодні немає", - сказав він.

Нагадаємо, на поточний момент в Росії проголосували 282 співвітчизника.

Довідка УНН: «Femen» («Фемен») — український громадський рух, що діє в Україні та Європі. Прославилася своїми скандальними та епатажними акціями протесту проти дискримінації жінок, корупції тощо, під час яких активістки руху оголюють груди. Організація почала діяти у 2008 році, стала достатньо відомою з середини 2009 року. «Фемен» не вважає себе «фемінистичною організацією», а феміністичні організації відмежовуються від «Фемен».

Список активних учасниць «Фемен» складає трохи більше десяти осіб; це переважно стрункі дівчата, зокрема студентки. Голова організації — Анна Гуцол.


коментарів немає

Роздрукувати

Open all references in tabs: [1 - 3]

Via: unn.com.ua


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~Tg8EB$1qM

This entry was posted in UA and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply