Nagie piersi na Festiwalu w Wenecji

Słowa kluczowe:


Biusty
,


FEMEN
,


Festiwal w Wenecji
,


aktywistki
,


biust
,


feministki
,


nagie gwiazdy
,


nagie piersi
,


nago
,


nagość
,


piersi
,


piersi na Festiwalu w Wenecji
,


piesiA
A+
A++

04.09.2013 17:51

ZOBACZ ZDJĘCIA

 femen na fesiwalu w wencji

Ukraińska grupa feministyczna Femen przeniosła się na Zachód. Tym razem ukraińskie aktywistki pojawiły się na Festiwalu w Wenecji.


Po represjach władz ukraińska grupa Femen postanowiła przenieść się na Zachód. Aktywistki były już w Polsce, gdzie protestowały przeciwko EURO 2012, które oskarżyły o powód wzrostu prostytucji w naszym kraju. Tym razem feministki z Femenu, walczące z przemocą wobec kobiet, pokazały nagie piersi na Festiwalu w Wenecji. Jak się zaprezentowały?

Ukraińskie amazonki jak zwykle nie szczędziły środków. Aktywistki pojawiły się całkiem niespodziewanie, ale w charakterystycznym dla siebie stylu – obnażone do pasa. Trzeba przyznać, że panie na czerwonym dywanie wyglądały znakomicie. Nagie piersi, kolorowe wianki i napisy na ciele przykuły uwagę mediów.

Uważacie, że pokazywanie nagich piersi to dobry sposób na rozmawianie o trudnych sprawach? Czy dziewczyny naprawdę walczą o prawa kobiet, czy tylko o sławę?

Zobaczcie w naszej galerii nagie piersi na Festiwalu w Wenecji. 

Płacą za dotknięcie piersi Kate Upton

Ale biust. Należy do żony znanego aktora

Ten biust nigdy nie przestanie zachwycać

Zobacz, jak biust prezentuje Natalia Siwiec:

[

]


Open bundled references in tabs:

Via: koktajl.fakt.pl


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~vM5gC$48w

This entry was posted in PL and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply