Nahé dívky protestovaly: Stop EURO bordelu!

Kyjev - V příštím roce se bude na Ukrajině konat fotbalový šampionát EURO 2012, ale ne všechny to těší. Tamní aktivistky ze sdružení FEMEN tvrdí, že kvůli tomu vzroste prostituce. Proto se rozhodly nahé vyjít do ulic. Informuje o tom server iSport.cz.


Protestujícím vadí, že  mnozí muži, kteří na Ukrajinu přijíždějí, tamní ženy považují za prostitutky. A varují, že v průběhu mistrovství bude o lehké děvy ještě větší zájem. Proto se rozhodly postavit se proti konání.

"Zku*vené EURO 2012, UEFA zaútočila na naše branky, EURO 2012 bez prostituce, Stop EURO bordelu," stálo na transparentech, jež držely nad hlavami.

A aby si jich kolemjdoucí všimli, svlékly se. Jak tvrdí, kdyby byly v bílých blůzkách, všichni je ignorují. Takto si vysloužily i pozornost policie. Ta proti nim zasáhla a pozatýkala je.


přeposlat známému

Doporučit článek


x

Via: sport.eurozpravy.cz


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~WM5hC$Cz

This entry was posted in CZ and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply