Nahé Ukrajinky: KGB nás unesla a zneuctila!

Informace měla původně média jen o kameramance skupiny, australské novinářce Kitty Greenové. Tu v úterý minská policie zadržela a zabavila jí kameru a fotoaparát. Po důrazné intervenci australského velvyslanectví byla Greenová propuštěna z vazby a vyhoštěna. Nyní se nachází v metropoli sousední Litvy Vilniusu.Ciao, Silvio! Loučily se polonahé feministky s italským hřebcem

V úterý odpoledne se ozvala i skupina ostatních dívek, které údajně v pondělí večer před odjezdem z minského nádraží do Kyjeva napadla skupina agentů běloruské KGB. Dívky byly se zavázanýma očima vyvezeny do lesa na jihu Běloruska, kde je policisté ohrožovali nožem, vysvlékli, ostříhali, polili benzínem a vyhrožovali upálením. Únosci nakonec nechali v noci nahé aktivistky bez dokumentů v lese nedaleko bělorusko-ukrajinských hranic. Tam vyčkaly příjezdu pracovníků ukrajinského velvyslanectví.

Aktivistky studentského hnutí Femen, které vzniklo v roce 2008, měly vzhledem k výstřední povaze svých protestů řadu konfliktů i na Ukrajině a v některých dalších evropských zemích. Postih se ale dosud vždy omezil na domluvu či pokutu. Členkami hnutí je zhruba 300 žen, z nichž dvacet se aktivně účastní "polonahých" protestů.

předchozí


Agenti KGB je údajně unesli, odvezli do lesa, ostříhali vlasy, polili benzinem...

další

Agenti KGB je údajně unesli, odvezli do lesa, ostříhali vlasy, polili benzinem...

1/10

Via: blesk.cz


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~Vb6eS$L4

This entry was posted in CZ and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply