Nahé Ukrajinky opět v akci: Vezměte pořadatelství Bělorusku!OBRAZEM: Nahé krásky na Ukrajině protestovaly proti EURO 2012

Osvědčenou metodu použily mladé dívky a ženy i tentokrát, kdy se jim nelíbilo, že pořadatelství světového šampionátu v ledním hokeji v roce 2014 připadlo Bělorusko, kde vládne kontroverzní prezident Lukašenko.

Ukrajinky se rozhodly vyjádřit svou nespokojenost přímo před sídlem Mezinárodní hokejové federace ve švýcarském Curychu. A oblečení? Navzdory pořádně nízkým teplotám se slečny nezdržovaly s horní částí šatstva a s hokejkami v ruce dávaly jasně najevo, co si rozhodnutí federace myslí.

"Když proti něčemu protestujeme, necítíme žádnou zimu," odrážela dotazy na možné promrznutí jedna z dívek. A ani ostatní ze čtveřice žen nezůstaly pozadu.

"Nepodporujte diktaturu", "Otroci nemohou hrát hokej", a další nápisy se staly hlavními hesly, kterými se ženy z organizace bojující za ženská práva, snažily upozornit na porušování lidských práv v Bělorusku.

Nicméně vnadné dívky se rozhodně nespokojují jen s protesty na sportovním poli. Těsně před tím, než vyrazily do Curychu, se totiž "stavily" v blízkém Davosu, kde pro změnu vyjádřily svou nespokojenost proti Světovému ekonomickému fóru.

Tam se dívky dokonce chvilku ohřály i ve vězení, krátce poté však byly propuštěny.

předchozí


Protest Ukrajinkek před sídlem IIHF

další

Protest Ukrajinkek před sídlem IIHF

1/4

Via: isport.blesk.cz


Short link: [Facebook] [Twitter] [Email] Copy - http://whoel.se/~F3vWF$VD

This entry was posted in CZ and tagged on by .

About FEMEN

The mission of the "FEMEN" movement is to create the most favourable conditions for the young women to join up into a social group with the general idea of the mutual support and social responsibility, helping to reveal the talents of each member of the movement.

Leave a Reply